bendix rozrusznika Bosch 1006209905

In stock
49.00zł
55.00zł
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania
Kod produktu:1006209905
  • - Escort
  • - Mondeo
  • - Scorpio
Gratis!
Więcej o kosztach i czasie dostaw
bendix rozrusznika Bosch 1006209905
small_photosmall_photosmall_photo
Opis produktu

nr fabryczny 1 006 209 905

 

Ilość zębów           10
Ilość frezów           10
Długość [ mm ]     58.5
Średnica zębnika [ mm ]     26.82
Ośka [ mm ]           12
Obrót     CW

indeks: 1006209905

Stosowany w rozrusznikach Bosch o nr:

BOSCH 0001107014
BOSCH 0001107016
BOSCH 0001107027
BOSCH 0001107028
BOSCH 0001107029
BOSCH 0001107041
BOSCH 0001108004
BOSCH 0001108020
BOSCH 0001108033
BOSCH 0001108037
BOSCH 0001108039
BOSCH 0001108040
BOSCH 0001108057
BOSCH 0001108071
BOSCH 0001108082
BOSCH 0001108083
BOSCH 0001108087
BOSCH 0001108106
BOSCH 0001108110
BOSCH 0001108111
BOSCH 0001108121
BOSCH 0001108122
BOSCH 0001108128
BOSCH 0001108132
BOSCH 0001108139
BOSCH 0001108140
BOSCH 0001108152
BOSCH 0001108155
BOSCH 0001108158
BOSCH 0001110013
BOSCH 0001110019
BOSCH 0001110069
BOSCH 0001110070
BOSCH 0001112009
BOSCH 0001112012
BOSCH 0001112016
BOSCH 0001112020
BOSCH 0001112023
BOSCH 0001112033
BOSCH 0001112037
BOSCH 0001113003
BOSCH 0001113005
BOSCH 0001113009
BOSCH 0001114008
BOSCH 0001114014
BOSCH 0001114017
BOSCH 0001114020
BOSCH 0001114021
BOSCH 0001114022
BOSCH 0001208513
BOSCH 0001208514
BOSCH 0001208519
BOSCH 0001208520
BOSCH 0001208521
BOSCH 0001208524
BOSCH 0001208706
BOSCH 0001208715
BOSCH 0001208718
BOSCH 0001208719
BOSCH 0001211512
BOSCH 0001211513
BOSCH 0001211515
BOSCH 0001211533
BOSCH 0001211535
BOSCH 9000333120
BOSCH B001111025
BOSCH B001181013
FORD 82GB11000CA   
FORD 83BB11000DA
FORD 85GB11000BA
FORD 85GB11000FA
FORD 87BB11000EB
FORD 87BB11000EC
FORD 87GB11000AA
FORD 87GB11000BA
FORD 89FB11000AA
FORD 89FB11000BA
FORD 89FB11000CA
FORD 90OX11000BA
FORD 91AB11000AB
FORD 91AB11000IA
FORD 91AB11000JA
FORD 91AB11000JB
FORD 91AB11000KA
FORD 91AB11000KB
FORD 91AB11000LA
FORD 91AX11000JA
FORD 91AX11000JB
FORD 91AX11000KB
FORD 91BB11000FA
FORD 91BB11000HA
FORD 92AB11000FA
FORD 92AB11000FB
FORD 92AB11000GA
FORD 92AB11000GB
FORD 92AB11000JA
FORD 92AX11000JA
FORD 92BB11000AA
FORD 93BB11000BB
FORD 95GX11000EA


Odpowiedniki:

BOSCH 1006209510     
BOSCH 1006209516     
BOSCH 1006209537     
BOSCH 1006209545     
BOSCH 1006209566     
BOSCH 1006209568     
BOSCH 1006209603     
BOSCH 1006209905     
BOSCH 1006209907

 Jeżeli nie jesteś pewien, czy wybrana część będzie odpowiednia do Twojego auta wyślij do nas zapytanie

podając w treści numer identyfikacyjny pojazdu (VIN).

Obsługa sklepu sprawdzi dopasowanie w oparciu o najnowsze katalogi: FordEcat oraz TecDoc.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Wpisz nr VIN oraz pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij