Oferta pracy

Oferta pracy:

Oferta pracy na stanowisko Magazynier w sklepie motoryzacyjnym

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Zakres obowiązków:
- przygotowanie towarów do wysyłki
- przyjmowanie dostaw

Oczekiwania od kandydata:
- podstawowa znajomość części samochodowych
- punktualność
- sumienność
- zaangażowanie

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i umiejętności
- umowa o pracę po okresie próbnym
- praca w swobodnej atmosferze

CV prosimy przysyłać na maila sklep@ford.sklep.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy Przeźmierowo ul. Rynkowa 57.

Prosimy aby CV zawierało zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RedFord Adrian Wachowski moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 762 opinii
2024-03-26
Wszystko na wysokim poziomie.Zamówienie zgodne z opisem. POLECAM.
2024-03-26
Ok
Zamknij
pixelpixelpixel